Galeria zdjęć

Praca tygodnia

Klasa IC
Klasa IC

"Święta radością pachnące" - II Międzyszkolny Konkurs

"Święta radością pachnące" - II Międzyszkolny Konkurs

Paulina Cielas 17 grudzień 2015 Aktualizacja:19 grudzień 2015 

Z ogromną przyjemnością chcemy ogłosić wyniki II Międzyszkolnego Konkursu "Święta radością pachnące". Ze względu na bardzo dużą ilość nadesłanych prac oraz podział uczestników na grupy wiekowe mamy wielu laureatów: klasy 0-1 I miejsce - Lena Grudzińska II miejsce - Kamil Skrzypczak III miejsce - Oliwia Dzienis III miejsce - Tomasz Matiaszewski klasy 2-3 I miejsce - Alicja Kozłowska I miejsce - Nicola Stecko II miejsce - Tymin Skura III miejsce - Martyna Fijak III miejsce - Gabriela Pliszka Organizatorzy zadecydowali o stworzeniu podkategorii dla klas 2-3 pierniki przestrzenne I miejsce - Zuzanna Pondel II miejsce - Maja Kantor II miejsce - Leonard Nosulak III miejsce - Zuzanna Szpara klasy 4-6 I miejsce - Alicja Huk II miejsce - Kaja Kopczyk Dziękujemy wszystkim uczestnikom. Niebawem roześlemy dyplomy oraz nagrody. GRATULUJEMY !!!!

Kalendarz szkolny

Wrzesień 2017
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
{widget:facebook-like-box}

Archiwum

Powered by mod LCA

Logowanie

PLAN LEKCJI
Uczymy i wychowujemy
Terminarz
Organizujemy
Wydarzenia i imprezy szkolne
PROJEKTY
Rozwijamy
Aktualnie realizowane programy
Świetlica
Opiekujemy się
Zasady działania świetlicy szkolnej
DLA rodzica
Współpracujemy
Terminy konsultacji i nie tylko