"Święta radością pachnące" - II Międzyszkolny Konkurs

Paulina Cielas 17 grudzień 2015 Aktualizacja:19 grudzień 2015

Z ogromną przyjemnością chcemy ogłosić wyniki II Międzyszkolnego Konkursu "Święta radością pachnące". Ze względu na bardzo dużą ilość nadesłanych prac oraz podział uczestników na grupy wiekowe mamy wielu laureatów: klasy 0-1 I miejsce - Lena Grudzińska II miejsce - Kamil Skrzypczak III miejsce - Oliwia Dzienis III miejsce - Tomasz Matiaszewski klasy 2-3 I miejsce - Alicja Kozłowska I miejsce - Nicola Stecko II miejsce - Tymin Skura III miejsce - Martyna Fijak III miejsce - Gabriela Pliszka Organizatorzy zadecydowali o stworzeniu podkategorii dla klas 2-3 pierniki przestrzenne I miejsce - Zuzanna Pondel II miejsce - Maja Kantor II miejsce - Leonard Nosulak III miejsce - Zuzanna Szpara klasy 4-6 I miejsce - Alicja Huk II miejsce - Kaja Kopczyk Dziękujemy wszystkim uczestnikom. Niebawem roześlemy dyplomy oraz nagrody. GRATULUJEMY !!!!