Galeria zdjęć

Praca tygodnia

Klasa IC
Klasa IC

Pasowanie pierwszoklasistów

Pasowanie pierwszoklasistów

Izabela Sosnowska 26 październik 2015 Aktualizacja:26 październik 2015 

pasowanie

pasowanie
Tradycyjnie już 14 października odbyła się w naszej szkole ceremonia pasowania na ucznia. Swoją obecnością uroczystość uświetnili Radny Miasta Wrocławia p. Jarosław Krauze, Przewodniczący Rady Rodziców p. Paweł Pomykała oraz Skarbnik Rady Rodziców p. Dagmara Czechowska. Przejęci i odświętnie ubrani pierwszoklasiści rozpoczęli świętowanie polonezem. Jak co roku uczniowie klas pierwszych zaprezentowali bogaty program artystyczny, po którym nastąpiła ceremonia ślubowania. Każdego spośród pierwszoklasistów wielkim piórem pasował na ucznia szkoły Radny Miasta Wrocławia p. Jarosław Krauze, zaś ukoronowaniem aktu pasowania było wręczenie tarcz szkoły przez p. Dyrektor Annę Szanin.

Niespodzianką było ślubowanie nauczycieli, iż będą dobrymi wychowawcami oraz pasowanie p. Izabeli Gajdy-Chrzanowskiej na wicedyrektora szkoły. Uczniowie klas pierwszych podziękowali za przyjęcie ich do grona społeczności  szkolnej. Po wykonaniu pamiątkowych zdjęć rozpoczęła się druga część uroczystości - bal prowadzony przez panią Dorotę Brzozowską.

GALERIA ZDJĘĆ

Kalendarz szkolny

Wrzesień 2017
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
{widget:facebook-like-box}

Archiwum

Powered by mod LCA

Logowanie

PLAN LEKCJI
Uczymy i wychowujemy
Terminarz
Organizujemy
Wydarzenia i imprezy szkolne
PROJEKTY
Rozwijamy
Aktualnie realizowane programy
Świetlica
Opiekujemy się
Zasady działania świetlicy szkolnej
DLA rodzica
Współpracujemy
Terminy konsultacji i nie tylko