Galeria zdjęć

Praca tygodnia

Klasa IC
Klasa IC

70 lat minęło ...

70 lat minęło ...

Paulina Cielas 24 październik 2015 Aktualizacja:26 październik 2015 

70lat

70lat
W piątek 16 października w naszej szkole odbyła się wyjątkowa uroczystość. Wspólnie świętowaliśmy 70 rocznicę powstania Szkoły Podstawowej nr 9. Z tej okazji gościliśmy pośród społeczności szkolnej wielu znamienitych gości, którym za obecność, dobre słowo i życzenia kolejnych pięknych lat, dziękujemy. Był to czas refleksji i wspomnień, wzruszających spotkań z tymi, którzy przez minione dekady tworzyli i wyznaczali kurs naszej jubilatki. Sentymentalny rejs na pokładzie „Dziewiątki” prowadził pośród przystani, które tworzyły i wciąż tworzą mocne filary naszej szkoły.

Turystyka, sport, sztuka, promocja zdrowia, nauka języków, integracja i nowoczesność wyrażona w kreatywności i innowacyjności to obszary, które kształtują charakter i wizerunek „Dziewiątki”. Pięknej uroczystości towarzyszyły występy uczniów uwieńczone przepięknym polonezem odtańczonym przez 70 uczniów na 70-lecie Szkoły. W murach „Dziewiątki” odbył się wspaniały koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Wojsk Lądowych we Wrocławiu. Dzień był wyjątkowo dostojny, a każdy zakątek szkolnych korytarzy i sal lekcyjnych przemówił językiem wspomnień łącząc przeszłość z teraźniejszością. Świętowanie trwa. Cała społeczność szkolna trwa w wyjątkowej atmosferze i dostrzega w murach szkoły prawdziwego przyjaciela, z którym rośnie, dojrzewa i nabiera odwagi na dorosłe życie.

ZDJĘCIA Z OBCHODÓW

Kalendarz szkolny

Wrzesień 2017
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
{widget:facebook-like-box}

Archiwum

Powered by mod LCA

Logowanie

PLAN LEKCJI
Uczymy i wychowujemy
Terminarz
Organizujemy
Wydarzenia i imprezy szkolne
PROJEKTY
Rozwijamy
Aktualnie realizowane programy
Świetlica
Opiekujemy się
Zasady działania świetlicy szkolnej
DLA rodzica
Współpracujemy
Terminy konsultacji i nie tylko