Galeria zdjęć

Praca tygodnia

Klasa IC
Klasa IC

Mały Ostrów Wielki Tumski

Mały Ostrów Wielki Tumski

Paulina Cielas 12 październik 2015 Aktualizacja:12 październik 2015 

ostrow

ostrow
W piątek 9 października klasy IIb i IId wybrały się na przedstawienie do Tatrzu Doroty Brzozowskiej na Ostrowie Tumskim. Wspaniały spektakl opowiadał o legendach śląskich związanych z Ostrowem. „Mały Ostrów Wielki Tumski” to ciekawa scenografia i piosenki na żywo, barwne i zabawne aktorskie postaci. Cały spektakl prowadzi pan Bazyli prezentując bohaterów spektaklu i postaci historyczne. Wśród postaci historycznych związanych z Ostrowem widz znajdzie: Fryderyka Chopina i Mikołaja Kopernika, Jana Pawła II, Henryka Probusa.

Historie opowiadane w spektaklu trzeba zobaczyć by wiedzieć jakie są korzenie miasta Wrocławia i wrocławskiego Ostrowa Tumskiego. „Mały Ostrów Wielki Tumski” służy procesowi edukacyjnemu do budowania poczucia tożsamości młodych wrocławian oraz poczucia przynależenia do regionu.

Kalendarz szkolny

Wrzesień 2017
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
{widget:facebook-like-box}

Archiwum

Powered by mod LCA

Logowanie

PLAN LEKCJI
Uczymy i wychowujemy
Terminarz
Organizujemy
Wydarzenia i imprezy szkolne
PROJEKTY
Rozwijamy
Aktualnie realizowane programy
Świetlica
Opiekujemy się
Zasady działania świetlicy szkolnej
DLA rodzica
Współpracujemy
Terminy konsultacji i nie tylko