Galeria zdjęć

Praca tygodnia

Klasa IC
Klasa IC

"Rowerem przez Wrocław"

"Rowerem przez Wrocław"

Alina Haładaj 06 październik 2015 Aktualizacja:07 październik 2015 

W dniu 26 września br. uczniowie naszej szkoły oraz ich rodziny wzięli udział w peletonie "Rowerem przez Wrocław", organizowanym w ramach IX Wrocławskich Dni Promocji Zdrowia. Trasa przejazdu liczyła 18 km. Jak co roku spotkaliśmy się przed szkołą, skąd udaliśmy się do miejsca zbiórki w Parku Południowym. Tam uczestnicy peletonu otrzymali "saszetki życia", wodę mineralną, szprychówkę oraz naklejkę z numerem do losowania nagród. Pod eskortą policji wyruszyliśmy na trasę, która kończyła się na Wyspie Słodowej. Wydział Zdrowia UM we Wrocławiu przygotował piknik rodzinny z wieloma atrakcjami.

Najwięcej emocji wzbudziło losowanie nagród. Nagradzane były szkoły, które zgromadziły największą ilość uczestników. Naszą placówkę reprezentowało około 150 uczestników, w tym duża grupa nauczycieli. Wystarczyło to jednak tym razem jedynie do zajęcia trzeciego miejsca. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach znów wrócimy na najwyższe podium.

Kalendarz szkolny

Wrzesień 2017
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
{widget:facebook-like-box}

Archiwum

Powered by mod LCA

Logowanie

PLAN LEKCJI
Uczymy i wychowujemy
Terminarz
Organizujemy
Wydarzenia i imprezy szkolne
PROJEKTY
Rozwijamy
Aktualnie realizowane programy
Świetlica
Opiekujemy się
Zasady działania świetlicy szkolnej
DLA rodzica
Współpracujemy
Terminy konsultacji i nie tylko