Galeria zdjęć

Praca tygodnia

Klasa IC
Klasa IC

Narodowe Czytanie "Lalki" w Ogrodzie Botanicznym

Narodowe Czytanie "Lalki" w Ogrodzie Botanicznym

Anna Rej 08 wrzesień 2015 Aktualizacja:08 październik 2015 

lalka

lalka
Zainicjowane przez Prezydenta RP Narodowe czytanie „Lalki” przyciągnęło w sobotnie popołudnie chętnych uczniów i rodziców „Dziewiątki” do Ogrodu Botanicznego. W otoczeniu kwitnących drzew i krzewów z prawdziwą przyjemnością można było oddać się atmosferze końca XIX w., którą zapewniły panie ubrane w stroje z epoki. Prezydent Wrocławia - Rafał Dutkiewicz oraz inni znamienici goście, czytali zgromadzonym miłośnikom literatury fragmenty powieści Bolesława Prusa.

Dzieci wzięły udział w konkursie „Moja lalka” – samodzielnie rysowały węglem swoje ulubione lalki. Julia Sidorskaja, Julia Dyrcz, Paulina Woźniczka, Michał Biegaj (ze swoją 4-letnią siostrą Matyldą) oraz Ola Janikowska otrzymali z rąk dyrektora Ogrodu Botanicznego wspaniałe upominki. Dodatkowo Ola zdobyła wyróżnienie specjalne. Mile spędzony czas uwieczniony został przez p. Oksanę Sidorskaję na fotografiach, za które serdecznie dziękuję!

Kalendarz szkolny

Wrzesień 2017
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
{widget:facebook-like-box}

Archiwum

Powered by mod LCA

Logowanie

PLAN LEKCJI
Uczymy i wychowujemy
Terminarz
Organizujemy
Wydarzenia i imprezy szkolne
PROJEKTY
Rozwijamy
Aktualnie realizowane programy
Świetlica
Opiekujemy się
Zasady działania świetlicy szkolnej
DLA rodzica
Współpracujemy
Terminy konsultacji i nie tylko