Galeria zdjęć

Praca tygodnia

Klasa IC
Klasa IC

Finał VIII Międzynarodowego Konkursu Ekologiczno-Prozdrowotnego "Rowerowy zawrót głowy"

21 maja 2015r. w Szkole Podstawowej nr 118 odbył się Finał VIII Międzynarodowego Konkursu Ekologiczno-Prozdrowotnego „Rowerowy zawrót głowy” pod hasłem „Na rowerze-zdrowo, pięknie i ciekawie", który organizowany był we współpracy z Wydziałem Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego we Wrocławiu pod honorowym patronatem Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Naszą szkołę reprezentowali w Finale 4 laureaci, których prace zostały nagrodzone lub wyróżnione przez Jury. Poniżej prezentujemy końcowe wyniki:

-Filip Straszko – I miejsce w kategorii: Fotografia „Tam gdzie nie dojedziemy samochodem, a dojedziemy … rowerem”, uczniowie klas I-III; -Jakub Sobański – III miejsce w kategorii: Gra „Rajd rowerowy”, uczniowie kl.0-III; -Patryk Sowiński – wyróżnienie w kategorii: Wiersz „Pochwała roweru”, uczniowie klas I-III; -Oliwia Straszko – wyróżnienie w kategorii: Fotografia „Tam gdzie nie dojedziemy samochodem, a dojedziemy … rowerem”, uczniowie klas I-III. Gratulujemy wszystkim laureatom i zapraszamy na stronę SP nr 118 (http://www.sp118.pl/pl/linki,4.html), gdzie znajdują się ciekawe zdjęcia z gali Konkursu.

rower1
rower1 rower1
rower2
rower2 rower2
rower3
rower3 rower3
rower4
rower4 rower4

Kalendarz szkolny

Wrzesień 2017
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
{widget:facebook-like-box}

Archiwum

Powered by mod LCA

Logowanie

PLAN LEKCJI
Uczymy i wychowujemy
Terminarz
Organizujemy
Wydarzenia i imprezy szkolne
PROJEKTY
Rozwijamy
Aktualnie realizowane programy
Świetlica
Opiekujemy się
Zasady działania świetlicy szkolnej
DLA rodzica
Współpracujemy
Terminy konsultacji i nie tylko