"Mity nie tylko dla dorosłych"

Alina Haładaj 19 kwiecień 2015 Aktualizacja:19 kwiecień 2015

Raz w miesiącu uczestniczymy w zajęciach w Dolnośląskiej Szkole Wyższej, uczestnicząc w projekcie "Polska Akademia Dzieci". Już kolejny nasz uczeń - Kuba Gaj - miał możliwość zaprezentowania swojej wiedzy na szerokim forum odbiorców. Przeprowadzony przez niego wykład dotyczył mitologii greckiej. W bardzo ciekawej prezentacji multimedialnej przedstawił historie najważniejszych bogów greckich. Wykład Kuby wywarł duże wrażenie na licznym gronie słuchaczy oraz przysłuchującym się wystąpieniu ekspercie z tej dziedziny, którzy nagrodzili go gromkimi brawami.

Nasz młody prelegent wykazał się ogromną wiedzą, odpowiadając wyczerpująco na liczne pytania "studentów". Mamy nadzieję, że kolejni nasi uczniowie podejmą wyzwanie zaprezentowania swoich pasji i zainteresowań na forum Polskiej Akademii Dzieci.