Galeria zdjęć

Praca tygodnia

Klasa IC
Klasa IC

Spotkanie dla rodziców klas pierwszych z pracowikiem Poradni Psychologiczno - Pedagogiczej

Dn. 03.03.2015 o godz. 16.30 w małej sali gimnastycznej odbędzie się spotkanie rodziców dzieci klas I z pracownikiem Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej – p. psycholog Haliną Łojewską, dotyczące współpracy z PPP oraz specyficznych problemów w uczeniu się. Podczas spotkania rodzice będą mogli wypełnić kwestionariusz badania zagrożenia dysleksją u dzieci, którego wyniki rodzice otrzymają później od wychowawcy klasowego. Dzieciom, u których zostanie wykryte zagrożone dysleksją, zaproponowane będą badania w Poradni P-P.

Z naszego doświadczenia wynika, iż takie spotkania znacznie ułatwiają rodzicom zdiagnozowanie swojego dziecka, skracają drogę do poradni a w konsekwencji przyspieszają i pomagają w organizacji wsparcia psychologiczno – pedagogicznego w szkole. Serdecznie zapraszamy. Pedagog szkolny

Kalendarz szkolny

Wrzesień 2017
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
{widget:facebook-like-box}

Archiwum

Powered by mod LCA

Logowanie

PLAN LEKCJI
Uczymy i wychowujemy
Terminarz
Organizujemy
Wydarzenia i imprezy szkolne
PROJEKTY
Rozwijamy
Aktualnie realizowane programy
Świetlica
Opiekujemy się
Zasady działania świetlicy szkolnej
DLA rodzica
Współpracujemy
Terminy konsultacji i nie tylko