Spotkanie dla rodziców klas pierwszych z pracowikiem Poradni Psychologiczno - Pedagogiczej

Dn. 03.03.2015 o godz. 16.30 w małej sali gimnastycznej odbędzie się spotkanie rodziców dzieci klas I z pracownikiem Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej – p. psycholog Haliną Łojewską, dotyczące współpracy z PPP oraz specyficznych problemów w uczeniu się. Podczas spotkania rodzice będą mogli wypełnić kwestionariusz badania zagrożenia dysleksją u dzieci, którego wyniki rodzice otrzymają później od wychowawcy klasowego. Dzieciom, u których zostanie wykryte zagrożone dysleksją, zaproponowane będą badania w Poradni P-P.

Z naszego doświadczenia wynika, iż takie spotkania znacznie ułatwiają rodzicom zdiagnozowanie swojego dziecka, skracają drogę do poradni a w konsekwencji przyspieszają i pomagają w organizacji wsparcia psychologiczno – pedagogicznego w szkole. Serdecznie zapraszamy. Pedagog szkolny